Члени Громадських рад Донеччини навчилися комунікувати з громадськістю та ефективно проводити свої засідання

26-27 жовтня 2011 року в рамках проекту «Сильні громадські ради — здоровий уряд» пройшли тренінги для представників Громадських рад Донеччини з PR-технологій, проведення ефективних зустрічей та голосувань, в т.ч. за допомогою електронних засобів.

Основною метою занять було зміцнення експертного потенціалу та ефективності консультативно-дорадчих органів на рівні районів та міст Донецької області.

У навчанні взяли участь голови громадських рад та постійних комісій, особи, що відповідають за комунікації з міст та районів Донецької області, представники ІГС, які не є членами але хотіли би створити або приймати активну участь у роботі консультативно-дорадчих структур при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.


Під час тренінгу учасники змогли отримати знання та навички з таких напрямків, як зв’язки з громадськістю, робота зі ЗМІ, написання інформаційних матеріалів, нові медіа, проведення громадських слухань та засідань, використання електронних та он-лайн засобів при голосуванні.

У якості тренерів були залучені представники Громадської ради при Донецькій облдержадміністрації. Бондаренко Сергій, прес-секретар Ради, поділився своїми знаннями та навичками з організації комунікативної діяльності Ради, використання інструментів нових медіа, створення та адміністрування блогу, підготовки інформаційних матеріалів тощо. Світлана Закревська, член постійної комісії з інформаційної політики Громадської ради при ДонОДА провела практичний модуль з організації та проведення засідань, використання електронних та он-лайн засобів при голосуванні.

Слід зазначити, що під час навчання акцент був зроблений на практичне закріплення отриманих знань. Учасники навчилися готувати інформаційні матеріали (анонси та релізи), вести блоги (на базі Blogger), створили Google групу для спілкування між собою, також учасники отримали практичні знання щодо інтерактивних засобів голосування.

Відкриваючи навчання, головний спеціаліст Головного управління взаємодії з громадськістю та у справах національностей і релігій Донецької ОДА зазначив: «Використання сучасних технологій у діяльності консультативно-дорадчих органів відкриває багато можливостей та забезпечує більш дієву роботу. Обрані теми дадуть можливість налагодити комунікацію, ефективно організувати внутрішню роботу та підвищити експертний рівень Рад».

У тренінгах взяли участь 22 особи з числа голів громадських рад та постійних комісій з міст та районів Донецької області при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники ІГС регіону.

Навчальна програма для членів Громадських рад Донеччини складається з серії тренінгів. Перші два модулі пройшли у серпні 2011 року і були присвячені правовим засадам взаємодії влади та громади, плануванню діяльності громадських рад та розробки процедур пов’язаних з їх діяльністю, а також доступу до публічної інформації. Наступні пройдуть в листопаді-грудні 2011 року та будуть присвячені вивченню методів антикорупційної експертизи, гендерного аналізу та інших тем, важливих для підсилення життєдіяльності та експертного потенціалу громадських рад.

Проект реалізується ДГО «Альянс» спільно з Комісією з питань інформаційної політики Громадської ради при ДонОДА в рамках проекту «Сильні громадські ради — здоровий уряд» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Фоторепортаж з тренінгу можна подивитись тут.

За більш детальною інформацією про проект звертайтесь до Закревської Світлани, президента ДГО «Альянс», члена Громадської ради при ДонОДА за телефоном: +38 (050) 470-88-17 або електронною поштоюgromrada.edu@gmail.com.

Реклама

Posted on Октябрь 31, 2011, in Новости and tagged , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: