Євро 2012 проти порушень прав людини! Гра за правами

красная карточка

Напередодні Чемпіонату Євро 2012 тема торгівлі людьми стає актуальною для України. Але на відміну від інших країн, в Україні непередбачені механізми запобігання розвитку такого роду бізнесу, який суперечить правам людини.

З лютого поточного року в Україні стартує проект «Червона картка порушенням прав людини та торгівлі людьми під час Євро 2012», який реалізує Донецька громадська організація «Альянс». Проект проходить за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Основною метою проекту є впровадження інформаційно-просвітницької кампанії щодо запобігання основних порушень прав жінок, таких як торгівля людьми під час Євро-2012 в Донецьку та Харкові.

В рамках проекту планується проведення прес-конференції щодо питань торгівлі людьми, також пройдуть тренінги для представників ЗМІ та НГО, семінари, вуличні акції, інформаційні сесії для представників правоохоронних органів. З травня буде працювати гаряча лінія з запобігання порушення прав людини, спеціально підготовані консультанти будуть надавати інформаційні та психологічні консультації під час Євро 2012.

Також заплановано видання соціальної реклами, яка буде розповсюджена на території цільових регіонів проекту (Донецьк, Харків) в в аеропортах та на залізничних вокзалах, готелях, транспорті, просто на вулицях. Таким чином гості чемпіонату почуватимуть себе більш захищеними тому що зможуть отримати вчасну кваліфіковану допомогу.

За більш детальною інформацією щодо проекту «Червона картка порушенням прав людини та торгівлі людьми під час Євро 2012» ви можете звернутися до керівника проекту Світлани Закревської за тел.: 050 470 88 17 або можете написати на e-mail: alliancedon@gmail.com.

Реклама

Posted on Февраль 27, 2012, in Новости and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: