Розширення горизонтів у підготовці до Євро 2012

З лютого поточного року в Україні стартував проект «Червона картка порушенням прав людини та торгівлі людьми під час Євро 2012», який реалізує Донецька громадська організація «Альянс». Проект проходить за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Основною метою проекту є впровадження інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо запобігання основних порушень прав жінок, таких як торгівля людьми та сексуальна експлуатація під час Євро-2012 в Донецьку та Харкові.

Своїми завданнями проект «Червона картка» перекликається з іншим проектом ДГО «Альянс» «Volunteers as intercultural bridges», який розпочався у квітні 2011 року та реалізується за підтримки MitOst e.V. (Німеччина). Метою проекту є моніторинг міст України, що приймають Євро 2012.

Спеціально для висвітлення діяльності проекту «Volunteers as intercultural bridges» створено блог «Welcome to Ukraine?», в якому можна знайти інформацію як про сам проект, так і про підготовку України до Євро 2012 в цілому.

З лютого 2012 року на цьому блозі розміщується інформація і про проект «Червона картка порушенням прав людини та торгівлі людьми під час Євро 2012».

Таким чином, блог «Welcome to Ukraine?», розширив свою тематику і став ефективним інструментом у протидії порушенням прав людини.

Реклама

Posted on Март 13, 2012, in Uncategorized and tagged , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: