Ставай ментором проекту NICE.UA

набор менторов

01 квітня 2013 року до Донецька приїдуть 12 волонтерів з усієї Європи для роботи в місцевих громадах. Їх основною метою є впровадження європейських цінностей, підвищення обізнаності місцевої молоді про демократичні процеси та привернення уваги до проблем захисту прав людини серед молодого населення Донеччини.

Донецька громадська організація «Альянс» оголошує набір менторів, які мешкають у Донецькій області в рамках проекту NICE.UA – Мережа Інноваційних та Креативних Європейців в Україні, який здійснюється за програмою «Молодь в дії» за підтримки ЄС.

Ментор – це людина, яка допомагає волонтеру інтегруватися в місцеве співтовариство, приймає участь в обговорені робочого та навчального процесу з волонтером, а також є своєрідним товаришем, до якого волонтер може звернутися по допомогу або за порадою у разі потреби.

Якщо ви хочете познайомитись та потоваришувати з однолітками із європейських країн, удосконалити свої навички іноземної мови та підтримати ініціативу молодих європейців в Донецькому регіоні, просимо вас заповнити аплікаційну форму та надіслати на вказаний електронний адрес до 20 березня 2013 року.

Одними з головних умов відбору менторів є базове знання іноземних мов (англійської, румунської, португальської, французької чи турецької), а також відкритість до спілкування та бажання допомогти європейській молоді в адаптації до наших умов. Участь ментора у цьому проекті здійснюється на безоплатній основі. Також візьміть до уваги, якщо ви мешкаєте за межами міста Донецьк, що ми, на жаль, не зможемо компенсувати вам транспортні витрати з вашого міста до Донецька.

Щоб взяти участь у відборі Вам необхідно надіслати аплікаційну форму на електрону пошту  volunteer.eu@gmail.com або за факсом +38 (062) 311-15-70 до 15:00 години 20 березня 2013 р. Контактна особа —  адміністратор проекту Наталя Семиволос.

Якщо Вас буде обрано Організаторами проекту, ми повідомимо Вас про це електронною поштою до 18:00 години 21 березня  2013 року та запросимо на співбесіду.

Для успішних кандидатів передбачено тренінг з навичок роботи ментора та інші інноваційні програми.

Проект проходить за підтримки Європейської Комісії у рамках програми “Youth in Action”

Анкета для менторів

Реклама

Posted on Март 6, 2013, in Альянс, Волонтерство, Волонтеры, Молодежь, Новости, EVS and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: