Нарада щодо організації 8-ї Всеукраїнької акції «Серце до серця»

Серце до серця

Щороку ВБФ «Серце до серця» проводить всеукраїнську благодійну акцію на підтримку дітей, які вражені різними хворобами.  В 2013 році, 8-ий рік поспіль, акція буде проходити з 7 по 28 квітня під гаслом «Почуй світ!» та буде присвячена збору коштів для закупівлі медичного обладнання та слухових апаратів дітям з вадами слуху.

Одним із важливих факторів, що доводить вагомість цієї акції, є те, що її учасники абсолютно не мають ніякої фінансової вигоди від своєї роботи. Кожен, хто жертвує свої кошти у фонд має дійсно широке серце і велике прагнення допомогти хворим дітям. Координаторами благодійної акції у Донецькій області виступає Донецька громадська організація «Альянс».

26 березня 2013 року о 14:00 на 11 поверсі Донецької обласної державної адміністрації відбудеться нарада організаційного комітету Донецької області з проведення цієї акції.

Під час наради планується заслухати звіт про проведення акції у 2012 році та обговорення питань пов’язаних з організацією акції в 2013 році.

До участі в нараді запрошені заступник голови, начальник головного управління охорони здоров’я ДонОДА Пертяєва О.Б., начальник управління інформаційної політики та з питань преси ДонОДА Філь Р.Е., начальник управління у справах сім’ї та молоді Золкіна Л.І., представники управління освіти та науки ДонОДА, управління культури і туризму ДонОДА, управління з питань фізичної культури та спорту ДонОДА  та ін.

За більш детальною інформацією щодо проведення благодійної акції у Донецькій області можна звернутися до представника фонду в Донецькій області – Наталі Семиволос за тел. (062)311-15-70 або написати на пошту volunteer.eu@gmail.com.

Реклама

Posted on Март 22, 2013, in Альянс, Новости and tagged , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: