Донеччани зберуть кошти для дітей з вадами слуху

Серце до серця

26 березня 2013 року відбулася нарада організаційного комітету Донецької області з проведення 8-ї всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Координаторами благодійної акції у Донецькій області виступає Донецька громадська організація «Альянс».
Цього року акція ВБФ «Серце до серця» пройде з 7 по 28 квітня під гаслом «Почуй світ!» та буде присвячена збору коштів для закупівлі медичного обладнання та слухових апаратів дітям з вадами слуху.
У зустрічі взяли участь заступник голови ДонОДА – начальник головного управління охорони здоров’я ОДА Петряєва О. Б., начальник управління у справах сім’ї та молоді ОДА Золкіна Л.І., заступник начальника управління у справах фізкультури та спорту ОДА Мицик В.П., заступники начальників та спеціалісти управлінь культури і туризму ОДА, освіти і науки ОДА.
Під час зустрічі було заслухано звіт щодо проведення акції в 2012 році регіонального координатора акції Наталії Семиволос, яка повідомила, що у минулому році Донецька область була 5-ю в рейтингу із збору коштів серед інших областей України. Завдяки мешканцям області було зібрано 279 035, 40 грн., які були витрачені на закупівлю інсулінових помп для дітей хворих на цукровий діабет.


Далі учасники зустрічі обговорили деталі організації акції у поточному році. Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та гендерної рівності управління у справах сім’ї та молоді ОДА Лідія Бідило запевнила, що будуть створені усі умови для того, щоб волонтери змогли пройти спеціальну підготовку до початку акції.
Також було вирішено підключити до участі в акції вищі навчальні заклади Донецької області та вирішити питання з встановлення скриньок із збору коштів під час проведення різних спортивних подій та культурних заходів у період проведення акції, необхідність широкого інформаційного супроводу даної компанії.
«Я хочу, щоб акція пройшла гарно, відкрито та результативно» — резюмувала Олена Петряєва.

Реклама

Posted on Март 27, 2013, in Альянс, Волонтеры, Новости and tagged , , , . Bookmark the permalink. 1 комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: