Громадянське суспільство сходу України буде грати за новими правилами

новые правила 1

1 травня 2013 року Донецька міська громадська організація «Альянс» розпочала новий проект під назвою «Нові правила, нові інструменти — зміцнення громадських рад та коаліцій для поліпшення взаємодії з місцевими органами влади».

Цільовою аудиторією проекту є неформальні об’єднання громадян, мережі, інші об’єднання громадянського суспільства, а метою є здійснення заходів спрямованих на підвищення їх експертного потенціалу.

Проектом передбачено проведення тренінгів за наступними темами: створення діючих мереж (коаліцій) і громадських рад  та підтримка їх ефективної діяльності, використання моніторингових стратегій для досягнення змін у суспільстві і отримання результатів, проведення адвокасі компаній, розбудова громадської підтримки.

В цілому проект спрямований на підвищення спроможності цільових  груп.

Крім того,  у рамках проекту передбачено консультації за темами тренінгів, розвиток віртуального ресурсного центру для третього сектору на базі веб-сайту ДМГО «Альянс», розробка віртуальної комунікаційної платформи для неформальних об’єднань та мереж, які стануть учасниками тренінгів.

Проект буде працювати в 5 регіонах східної України, а саме в Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях.

Тренінги за першою темою пройдуть вже у червні 2013 року, тож всі, хто бажає долучитися до проекту прохання слідкувати за новинами ДМГО «Альянс» на сайті організації або в соціальних мережах VK  та Facebook .

Проект фінансується за рахунок коштів фонду NED (The National Endowment for Democracy ).

Реклама

Posted on Май 9, 2013, in Адвокаси, Альянс, Власть, Консультирование, Новости and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: