ДМГО «Альянс» зробить громадські організації Донецької області більш потужними

image1330697589_86

Донецька громадська організація «Альянс» нещодавно отримала підтримку від Корпусу Миру США,  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на реалізацію проекту «Дай раду справам». Метою проекту є сприяння розвитку організаційної та фінансової спроможності НГО регіонів залучених у проекті.

У рамках проекту передбачено наступні види діяльності:

  1. Проведення тренінгів із стратегічного планування та фінансового менеджменту.
  2. Розробка та підтримка он-лайн ресурсного центру для забезпечення НГО оперативною та оновленою інформацією щодо питань управління, законодавства, фінансового менеджменту, та ін.
  3. Налагодження співпраці з існуючими мережами та коаліціями на регіональному та межрегіональному рівні для забезпечення своєчасного інформування їх членів про зміни в законах та поточних регулятивних актах, обміну інформацією та можливості проводити заходи щодо адвокатування змін в законодавстві, що стосується діяльності НГО.

«Цей проект необхідно було провести ще рік тому назад, щоб НУО могли підготуватись до тих чисельних змін в законодавстві, які ми маємо на сьогоднішній день і які можуть дуже негативно вплинути на життєздатність більшості НГО, при відсутності обізнаності неприбуткового сектору щодо заходів, які вони мають негайно вжити в свої операційній діяльності», каже Світлана Закревська, президент Альянсу. «Я щаслива, що тепер ми маємо можливість провести його для НГО нашого регіону і, в результаті, разом стати більш потужними організаціями».

Вже більше 7 років «Альянс» є експертом у галузі управління НГО, стратегічного планування та фінансового менеджменту.

«Лідери неурядових організацій розчаровані змінами, що відбуваються в Донецькому регіоні в сфері залучення громадськості до прийняття рішень, розвитку громадянського суспільства в цілому», — каже Світлана Закревська: «В цій ситуації всі ми відчуваємо необхідність об’єднання зусиль при роботі з владними структурами,  щоб добитись змін на краще. »

Влітку «Альянс» буде працювати над розбудовою ресурсного центру та розвитком співпраці з мережами, а у вересні вже розпочнуться перші тренінги.

Для того, щоб отримати більше інформації щодо проекту, контактуйте з Світланою Закревською alliancedon@gmail.com

Реклама

Posted on Май 15, 2013, in Адвокаси, Альянс, Новости, Тренинги and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: