Громади сходу України почали грати за «новими правилами»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

6 червня у Донецьку відбувся тренінг «Як розпочати роботу в твоїй громаді та досягти успіху», який ДМГО «Альянс» провела у рамках проекту «Нові правила, нові інструменти — зміцнення громадських рад та коаліцій для поліпшення взаємодії з місцевими органами влади».
У тренінгу взяли участь представники громадських рад та різних коаліцій з східних областей України, а саме: Донецької, Луганської, Харківської та Дніпропетровської.
Під час тренінгу були використані такі методи, як “mind map”, “open space”, “world cafe”, що дозволило учасникам більш детально та поглиблено проаналізувати потреби коаліцій, мереж, громадських рад, визначити основні проблеми в громадах, де вони працюють, розробити шляхи вирішення цих проблем та здійснити попереднє планування власної діяльності.


Серед основних проблем учасники заходу назвали: небажання органів влади підтримувати та співпрацювати з НПО, тиск з боку влади на НПО та відсутність або низький рівень експертного потенціалу та активної позиції НПО, корупцію.
Крім того, учасники тренінгу визначилися з тим, що їм необхідно для того, щоб долучитися до процесу прийняття рішень, проводити адвокасі кампанії та користуватися медіа-та громадською підтримками.
Тренерами виступили Світлана Закревська, Дон Талберт та волонтери EVS проектів “ACTYVE.UA” та “NICE.UA”, для яких ДМГО «Альянс» є приймаючою організацією.
Проект проводиться за підтримки фонду NED (The National Endowment for Democracy).

Більше фотографій з тренінгу дивіться тут.

Реклама

Posted on Июнь 10, 2013, in Адвокаси, Альянс, Новости, Тренинги, EVS and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: