«Альянс» запрошує до святкування свого 15-річчя

fesot

6 вересня ДМГО «Альянс» організовує в Донецьку святкування свого 15-річчя під гаслом «Вчись по-новому». 

Не дивлячись на свій «підлітковий» вік, організація є потужним центром громадської думки та генератором місцевих ініціатив. За її плечима більше 70 успішно реалізованих проектів у сферах розвитку громадянської активності та освіти, активізації громадських ініціатив серед молоді, європейської інтеграції, розвитку і підтримки підприємництва та демократії, гендерних питань, розвитку волонтерського руху в Україні та Донецькій області.

У рамках свята відбудуться заходи, які пропагандують використання методів неформальної освіти дорослих та стимулюють розвиток громадської та молодіжної ініціативи.

Головною подією свята буде відкриття тренінгового центру «Європейська площа». Особливістю цього центру є те, що він знаходить під відкритим небом у парку біля другого міського ставку. Ідея створення цього маленького наукового парку належить волонтерці EVS з  Болгарії Ірині Мітковій. Вона розробила проект парку і сумлінно займається його втіленням в життя.

Одразу ж учасники свята зможуть випробувати ідею на міцність: їм буде запропоновано прийняти участь у тренінгах з «Партисипативного планування та оцінки як методу ефективності молодіжних проектів» та з розробки коротких слоганів з використанням унікальної методології «Loesje» від наших партнерів “Української мережі освіти дорослих та розвитку інновацій» та тренерів «Альянсу».

Далі святкування продовжиться на бульварі Пушкіна ярмарком різних hand-made виробів, квестом «Європейські скарби» та переглядом воєнної кінострічки «Виклик».

Слідкуйте за новинами святкування на нашому сайті:

allianceua.org

та в соціальних мережах http://vk.com/alliance_don

https://www.facebook.com/groups/alliancedon/

Реклама

Posted on Сентябрь 2, 2013, in Альянс, Новости, Тренинги and tagged , , , , . Bookmark the permalink. 1 комментарий.

  1. Reblogged this on Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій and commented:
    Шановні друзі!
    Нарешті знова можна відвідати наш захід в Донецьку 🙂 6 вересня з нагоди святкування 15-річчя наших друзів та партнерів з ДГО «Альянс» ми проведемо відкритий майстер-клас з партисипативного планування та оцінки молодіжних проектів. Що таке партисипативне планування? Як можна найактивніше залучати молодь не тільки в процесі реалізації проекту, але й протягом його оцінки та навіть планування? Навіщо це робити? Приходьте на наш майстер-клас від відкритим небом та дізнайтесь про це 🙂 Окрема подяка Раді Європи за натхнення, яке ми отримали протягом тренінгу з залучення молоді в квітні цього року та яким ми сподіваємося поділитися з Вами на майстер-класі 🙂

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: