Громади Сходу України продовжують вчитися грати за «новими правилами»

Адвокаси

17-18 вересня ДМГО «Альянс» проводить тренінг «Використання громадського моніторингу органів державної влади для досягнення змін у суспільстві» у рамках проекту «Нові правила, нові інструменти — зміцнення громадських рад та коаліцій для поліпшення взаємодії з місцевими органами влади».  

Метою проекту є здійснення заходів спрямованих на підвищення експертного потенціалу громадських організацій та їх неформальних об’єднань – коаліцій, мереж, громадських рад, та ін..

До участі запрошуються представники цих структур з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Під час тренінгу учасники дізнаються про основні інструменти моніторингу, навчаться здійснювати аналіз інформації, отримають знання з правил підготовки звіту про моніторинг, оволодіють навичками ефективного використання засобів масової інформації.

Тренінг відбудеться 17-18 вересня у м. Донецьк. Початок 17 вересня о 10:00 закінчення 18 вересня о 17:00. Про місце проведення учасників повідомлять додатково.

Учасникам з інших міст покриваються витрати на проїзд. Також організатори забезпечують учасників обідами та кава-паузами під час проведення тренінгу.

Для того, щоб взяти участь у тренінгу необхідно заповнити анкету https://www.dropbox.com/s/tqnm8nl48uf4byy/Anketa_2.docx та надіслати її на e-mail: alliancedon.pr@gmail.com  з приміткою «Нові правила. Тренінг 2» до 18:00 12 вересня. 13 вересня учасників повідомлять про результати відбору.

У разі виникнення питань просимо звертатися за телефоном: +38 (066) 431 55 25 або на e-mail: alliancedon.pr@gmail.com до координатору проекту Ірини Лаврик.

Проект проводиться за рахунок коштів фонду NED (The National Endowment for Democracy ).

Нагадаємо що проектом «Нові правила, нові інструменти — зміцнення громадських рад та коаліцій для поліпшення взаємодії з місцевими органами влади» передбачена серія тренінгів за наступними темами: створення діючих мереж (коаліцій) і громадських рад  та підтримка їх ефективної діяльності, використання моніторингових стратегій для досягнення змін у суспільстві і отримання результатів, проведення адвокасі компаній, розбудова громадської підтримки.

Реклама

Posted on Сентябрь 4, 2013, in Адвокаси, Альянс, НПО, Новости, Тренинги and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: