15 років спроможності через інновації

fesot

12 вересня 2013 року ДМГО «Альянс» відсяткувала своє 15-річчя в форматі дня неформальної освіти «Вчись по-новому».
Головною подією святкування було відкриття тренінгового центру під відкритим небом «The Talking Tree». Особливістю цього центру є те, що він знаходить під відкритим небом. Ідея створення цього парку належить волонтерці EVS з Болгарії Ірині Мітковій. Вона розробила проект парку і втілила ідею в життя.
Одразу ж ідею було випробувано на міцність: у тренінговому центрі пройшли 2 тренінги з «Партисипативного планування та оцінки як методу ефективності молодіжних проектів» та з розробки коротких слоганів з використанням унікальної методології «Loesje» від партнерів “Української мережі освіти дорослих та розвитку інновацій» та тренерів «Альянсу».


Також у рамках святкування пройшов ярмарок різних hand-made виробів та показ воєнної кінострічки «Виклик» на англійській мові.
Альянс – лідер у сфері неформальної освіти в регіоні. На його рахунку більше 70 успішно реалізованих проектів у сферах розвитку громадянської активності та освіти, активізації громадських ініціатив серед молоді, європейської інтеграції, розвитку і підтримки підприємництва та демократії, гендерних питань, розвитку волонтерського руху в Україні та Донецькій області.

Подивится фото з заходу тут.

Реклама

Posted on Сентябрь 17, 2013, in Альянс, Новости, Тренинги, EVS and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: