Почуй серцем

139341398212_3656   25 лютого 2014 року в обласній клінічній  дитячий лікарні міста Донецька відбулася прес-конференція з передачі  лікарняного обладнання.

У прес-конференції взяли участь: представник наглядової ради Єжи Конік, лікар обласного отоларингологічного відділення Ритинська Наталія Лаврентіївна, представник донецької філії ПАТ «Кредобанк» Усатюк  Раїса  Іванівна, представник фонду  Донецької області Семиволос  Наталя. А також були присутні представники управлінь при донецької облдержадміністрації, ЗМІ, батьки та діти, яким було передано слухові апарати. Координатором благодійних акцій «Серце до серця» в місті  Донецьк є ДМГО «Альянс».

Головна мета діяльності Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця » є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, зокрема порятунку життя і здоров’я українських дітей.

В Україні акція  «Почуй світ» проводилася восьмий раз. У 2013 році завдяки мешканцям області  було зібрано 358955,56 грн., це  дало змогу придбати лікарняне обладнання для дітей з вадами слуху.

Фондом було придбано: слухові апарати дитячі (Quatum 6HP/ Max E Spm/ Max E Sp), портативний прилад для отоакустичної емісії Oto Read (сринінговий), імпедансний аудіометр для об’єктивного дослідження слуху АТ235, електрокоагулятор високочастотний. Все обладнання буде встановлено в обласній клінічній дитячій лікарні та буде безкоштовним для всіх діток. А сьогодні перші 15 слухових апаратів знайшли своїх маленьких господарів.

На початку конференції були вручені  «Золоті серця» за активну участь в акції представникам Донецького обласного  дитячо-молодіжного центру, обласному центру соціальних служб у справах сім’ї та молоді, Управлінню з питань фізичної культури та спорту ДонОДА, Департаменту освіти і науки ДонОДА та головному спонсору — акції донецькій філії ПАТ «Кредобанк».

«У нашій сім’ї  дві дитини з проблемами слуху. Поліна втратила слух після хвороби, нажаль , ми не маємо змоги самостійно придбати слуховий апарат. Ми дуже раді, що до нас повернулись обличчям, нас почули та допомогли »- так розповила бабуся Поліни.

У 2014 року всеукраїнська благодійна акція буде проводитися 7-28 квітня, збір коштів буде направлено на допомогу дітям з вадами зору.

Більш детальну інформацію про діяльність ВБФ «Серця до серця»  можливо знайти на сайті  http://sercedoserca.com.ua

139341390744_3656139341398261_3656

Реклама

Posted on Февраль 27, 2014, in Uncategorized and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: