GoodbyeUkraine

28 березня 2014 року працівники ДМГО «Альянс» попрощались з останніми волонтерами ЄВС (Європейська Волонтерська Служба, програма Європейського Союзу «Молодь в дії») проекту «NICE.UA» — Ноемі Немес та Ремзі Айтер, які 12 місяців були в  України. Основною метою проекту було обмін культурами між молоддю м. Донецьк та Донецької області

Волонтерський рух відіграє все більш значущу роль у суспільних процесах розвинутих країн світу. Волонтери важливі для кожного суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи цим суспільству, що є ще в житті речі більш цінні ніж отримання матеріальної нагороди. Охорона навколишнього середовища, культура, розвиток і позитивний імідж країни є основним напрямком роботи волонтерів. Ось, що допомагає суспільству впевнено стояти на ногах, а волонтеру – отримати задоволення і безцінний життєвий досвід, набути професійних знань та навичок.

ДМГО «Альянс» не раз виступала в ролі посилюючої та приймаючої організації. Більш ніж 10 молодих українців брали участь в якості волонтерів у Румунії, Бельгії, Німеччині та Австрії. А за останній рік прийняла у себе 22 волонтера з Португалії, Франції, Великої Британії, Польщі, Румунії, Франції, Італії та Туреччини, які внесли свій зліпок у дорослішанні організації.

«Мені дуже не хочеться їхати, я отримала великий досвід побувавши в Україні. Я полюбила Україну і буду сумувати за українцями. Хотіла б повернутися, але відтепер я в Україні буду як турист.» — відповіла Ноемі, на питання, чи з  радістю вона збирається до дому.

Реклама

Posted on Апрель 1, 2014, in Uncategorized and tagged , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: