ЗМІНЮВАТИ ПРИНЦИПИ РОБОТИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

До такого висновку прийшли представники засобів масової інформації, наукового співтовариства і інститутів громадянського суспільства під час круглого столу, який відбувся 24 березня в Донецьку. Учасники дискусії обговорили проблему захисту інформаційного простору України, Донецької області та визначили основні причини кризи, яка виникла в інформаційній сфері. На думку експертів, відсутність об’єднуючої ідеології (національної ідеї) і відповідальної державної інформаційної політики, запізніле реагування на інформаційні атаки, залежність засобів масової інформації від власників і їх політичних уподобань, — всі ці фактори перешкоджають формуванню безпечного і незалежного інформаційного простору.

Для того, щоб переламати ситуацію, що склалася, у Звернення учасників круглого столучасники заходу запропонували змінити принципи формування і реалізації державної інформаційної політики.

“Необхідно зосередити зусилля ЗМІ, наукової спільноти та інститутів громадянського суспільства на моніторингу, оцінки та розробки спільних заходів з протидії інформаційної агресії та обміні даними, розробці пропозицій до формування нової державної інформаційної політики», — наголосили учасники круглого столу.

Підсумком зустрічі стало звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування, журналістському і науковому співтовариству, представникам громадянського суспільства України і Донецької області, в якому учасники засідання не лише висловили своє ставлення до подій, але й запропонували шляхи консолідації зусиль для більш ефективного протидії агресивній антиукраїнській пропаганді, захист інформаційного суверенітету і єднання країни.

З ТЕКСТОМ ЗВЕРНЕННЯ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ ТУТ (http://goo.gl/qDtxom)

Звернення учасників круглого столу

Шаблон договору на розміщення агітаційної продукції та політичної реклами — 2014

Юристи Інституту розвитку регіональної преси розробили шаблон договору про надання друкованої площі для розміщення матеріалів передвиборної агітації партії/кандидата.

Завантажити шаблон договору ви можете на сайті ІРРП за цим посиланням.

Реклама

Posted on Апрель 4, 2014, in Адвокаси, Uncategorized and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: