У Донецьку представники різних політичних сил сіли за стіл переговорів

1395758767_kruglyy-stol-00225 березня, після тригодинної дискусії ДМГО «Альянс» підписала меморандум про взаєморозуміння політичних сил, громадських організацій, народних рухів в Донецької області.

В Донецьку представники недержавних організацій, місцевої влади, лідери політичних партій і громадських рухів, політологи, незалежні експерти провели круглий стіл «Через згоду до розвитку».

Темою обговорення стала ситуація в регіоні і в країні в цілому. Основною метою проведення даної зустрічі став пошук компромісу і ведення діалогу, щоб піти від площинної демагогії і почути думку кожного.

Зустріч пройшла у форматі дискусії, де присутнім було запропоновано висловити своє ставлення до ситуації та шляхи її вирішення. Для зручності ведення діалогу було складено два списки: від чого люди хочуть піти і до чого прийти. Варто відзначити, що представники різних сил і рухів зійшлися на тому, що Україна повинна залишатися єдиною і неподільною країною. Просто у кожного свої погляди на те, як потрібно облаштовувати державу.

Представник обласного осередку ВО «Свобода» Ігор Славгородський заявив, що необхідно надати більше повноважень регіонам, цю ідею підтримали багато. «Я вважаю, що нашій країні необхідна децентралізація влади, але для її досягнення також необхідна і зміна еліт», — сказав Славгородський.

Представник комітету виборців України Олександр Клюжев запропонував йти від саме ізольованості регіону, і не зациклюватися лише на тому, що потрібно розширити вживання російської мови на законодавчому рівні. «Нам необхідно відійти від політики самоізоляції до регіону, який пропонує перспективу майбутнього іншим. Ми не повинні кидатися фразами про децентралізації і федералізації, а шукати реальні варіанти. Завдання полягає в дескалациї насильства на вулицях міста. Якщо ми хочемо другу державну мову, то давайте говорити про це всій Україні, та нарівні зі статусом другої державної забезпечуємо умови для функціонування української мови тут», — резюмував Олександр Клюжев.

подивитися меморандум можна тут Memo_250314

Реклама

Posted on Апрель 4, 2014, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: