Тренінг «Підготовка матеріалів про переселенців зі Східної України без стигми та упередження»

«Альянс» запрошує журналістів та блогерів на тренінг

«Підготовка матеріалів про переселенців зі Східної України без стигми та упередження»

Наша країна перебуває у стані неоголошеної війни. Зміни в суспільстві та проведення АТО призвели до вимушеного переселення великої кількості осіб зі Сходу України. Не без участі мас-медіа, в інформаційному просторі продукується багато міфів і стереотипів про переселенців з Донецької та Луганської областей. Ці упередження тягнуть за собою посилення напруження у суспільстві, виникнення конфліктних ситуацій та дестабілізацію ситуації в країні.

Тренінг «Підготовка матеріалів про переселенців зі Східної України без стигми та упередження»  цілком буде присвячено практичній роботі. Організатори допоможуть учасникам тренінгу розібратися в міфах та стереотипах щодо тимчасово переміщених осіб. Журналістам та блогерам буде надано можливість не тільки розглянути існуючу ситуацію з точки зору журналістських стандартів та етики, але й поспілкуватися з представниками цієї вже дещо маргіналізованої групи населення України.

Даний захід є другим з циклу тренінгів, запланованих в рамках проекту «Навчання із прав людини для журналістів зі Східної України» за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку, який проводить Донецька громадська організація «Альянс» для журналістів Харківської, Дніпропетровської, Луганської, Донецької, Запорізької областей.

Тренінг відбудеться 15.10.2014-16.10.2014 в м. Києві. У ході проведення заходу учасники отримають не тільки теоретичні знання та практичні навички, але й допомогу в створенні  власних матеріалів за вказаною тематикою.

Учасники забезпечуються:

  • проживанням та харчуванням під час проведення заходу;
  • компенсацією проїзду в обидві сторони поїздом(купе, плацкарт)/автобусом при наявності квитків в обидва боки. Просимо прийняти до уваги, що компенсація буде виплачуватися після проведення заходу при умові повної участі у тренінгу;
  • роздатковими матеріалами.

В разі зацікавленості просимо вас надіслати заповнену анкету (додається), до 10.10.2014 на електронну адресу: alliancedon.pr@gmail.com. Якщо Ваша участь буде підтверджена організаторами тренінгу, Вас буде повідомлено про місце і час початку заходу електронною поштою або по телефону до 18:00 години 11.10.2014 року.

УВАГА! Заявки до участі у тренінгу можуть подаватися тільки журналістами/блогерами Харківської, Дніпропетровської, Луганської, Донецької, Запорізької областей.

За більш детальною інформацією про тренінг Ви можете звернутися до координатора проекту Ганни Щетініної за тел.: +38 (050) 109-49-33 або можете написати на e-mail: alliancedon.pr@gmail.com.

Звертаємо увагу журналістів на те, що крім вищеназваного тренінга проектом заплановано проведення ще двох навчальних заходів (жовтень-грудень 2014 р.) за наступною тематикою:

  1. Журналістика – сучасні методи та засоби.
  2. Журналістська етика та стандарти.

Тренінг проводиться за  підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку.

Анкета

Реклама

Posted on Октябрь 6, 2014, in Тренинги. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: