«Альянс» запрошує журналістів та блогерів на тренінг «Cоцмережі як інструмент формування хибної громадської думки та зміни стереотипів щодо вимушених переселенців»

Проблема дискримінації переселенців на сьогодні стоїть вкрай гостро. Звідки це взялося? Чому люди, які ніколи особисто не стикалися з переселенцями, завідомо їх недолюблюють? За результатами моніторингу ЗМІ, що впроваджується ДМГО Альянс,  виявилося, що українські ЗМІ в більшості пишуть про агресію, сепаратизм та ледацтво переселенців. Але чи є це правдою?

20-21 листопада 2014 р. Донецька громадська організація «Альянс» проводить тренінг «Cоцмережі як інструмент формування хибної громадської думки та зміни стереотипів щодо вимушених переселенців», який є третім з циклу заходів, запланованих в рамках проекту «Навчання із прав людини для журналістів зі Східної України» за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку. На цей захід ми запрошуємо представників ЗМІ з усіх регіонів України.

За підсумками тренінгу учасники отримають досвід живого спілкування з представниками основних цільових груп з Донеччини, які постійно на слуху: переселенці, волонтери, чиновники, військові з зони АТО. Важливо, що зустрічі відбудуться у визволеному місті, який в період з квітня по липень 2014 перебував в окупації і є прифронтовим. Також, учасники отримають необхідні знання, які дозволять журналістам більш ефективно працювати в соціальних мережах, відокремлювати міфи від реальності, що в кінцевому підсумку сприятиме зміні громадської думки щодо переселенців і посприятиме зняттю напруженості в суспільстві.

Тренінг відбудеться 20.11-21.11.2014 в м. Артемівськ Донецької області. До участі у тренінгу буде запрошено 20 осіб.

Першій день тренінгу буде присвячений зустрічам з представниками органів влади, переселенцями та військовими. Під час проведення зустрічей журналісти матимуть можливість взяти інтер’ю у запрошених.

Під час проведення заходу учасники забезпечуються:

  • проживанням та харчуванням під час проведення заходу;
  • компенсацією проїзду в обидві сторони поїздом(купе, плацкарт)/автобусом при наявності квитків в обидва боки;
  • роздатковими матеріалами.

В разі зацікавленості просимо вас надіслати заповнену анкету (додається) до 18:00 13 листопада 2014р. на електронну адресу: alliancedon.pr@gmail.com. Якщо Ваша участь буде підтверджена організаторами тренінгу, Вас буде повідомлено про місце і час початку заходу електронною поштою або по телефону до 18:00 години 14.11.2014 року.

За більш детальною інформацією про тренінг Ви можете звернутися до координатора проекту Ганни Щетініної за тел.: +38 (050) 109-49-33 або можете написати на e-mail: alliancedon.pr@gmail.com.

Звертаємо увагу журналістів на те, що крім вищеназваного тренінга проектом заплановано проведення ще одного навчального заходу (грудень 2014 р.) за тематикою: «Журналістика – сучасні методи та засоби».

Тренінг проводиться за  підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку.

Анкета

Реклама

Posted on Ноябрь 4, 2014, in Альянс. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: