13-15 листопада 2014р. у м. Києві ДМГО «Альянс» в партнерстві з Українською мережею освіти дорослих та розвитку інновацій («Інша освіта») провели тренінг для фасилітаторів з профілактики торгівлі людьми серед молодіжної аудиторії

В заході взяли участь представники біля 20 організацій громадянського суспільства, які впроваджуватимуть інтерактивно-освітні заходи для молоді в Запорізькій, Харківській та Донецькій областях.

Навчання проводилось за методикою «Маршрут безпеки» (Нерубаєва І., Фратола П.), адаптованої ДМГО «Альянс» для профілактики такого антисоціального явища, як вербовка людей для подальшої експлуатації (трудової, сексуальної та ін).

Методика є інтерактивною, включає в себе роботу з великою кількістю яскравих наочних матеріалів та ігор – тобто складний матеріал подається для молоді в доступній формі і легко засвоюється. Родзинкою методики є те, що вона дозволяє працювати з великою кількістю учасників – один захід може бути проведений для 50-80 молодих людей одночасно. Хочеться підкреслити, що велику роль в засвоєнні молоддю матеріалу в даній методиці відіграє наочність, яка теж була розроблена і видрукувана ДМГО «Альянс». Після проведення тренінгу майбутні тренери отримали комплекти наочних матеріалів для подальшого їх використання під час проведення власних заходів.

Наразі підготовані фахівці поїхали в пілотні регіони проекту щоб відпрацювати отримані навички на практиці. Планується, що в період з 20.11.14 по 05.12.14 кожен фасилітатор візьме участь в організації та проведенні принаймні одного чи двох заходів. Молодіжна аудиторія, що буде охоплена таким чином складатиметься більш ніж з тисячі учасників.

______

 

Реклама

Posted on Ноябрь 18, 2014, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: