«Альянс» запрошує журналістів та блогерів на тренінг «Подолання стигматизації вимушених переселенців: комплексний медіапроект в соціальних мережах від ідеї до реалізації»

Донецька громадська організація «Альянс» продовжує цикл заходів присвячених висвітленню теми вимушено переселених осіб зі Сходу України та запрошує на тренінг «Подолання стигматизації вимушених переселенців: комплексний медіапроект в соціальних мережах від ідеї до реалізації»,  який є четвертим з циклу заходів, запланованих в рамках проекту «Навчання із прав людини для журналістів зі Східної України» за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку.
Тренінг буде присвячений навчанню й удосконаленню навичок роботи в соціальних мережах на базі загального медіапроекту, який стане комунікаційним центром, об’єднуючим журналістів і переселенців з Донбасу. Реалізація медіапроекту дозволить підвищити інформованість різних цільових груп про переселенців, обмінюватися думками і формувати пропозиції щодо вирішення практичних проблем. Залучення активної частини переселенців в процес комунікацій, отримання зворотного зв’язку і об’єктивна подача інформації в кінцевому підсумку будуть сприяти подоланню упередженості в суспільстві та сприяти зниженню стигматизації жителів Донбасу, які вимушено залишили свої будинки.
Тренінг відбудеться 12-13 грудня 2014 в м. Києві. До участі у тренінгу буде запрошено 20 осіб.
Під час проведення заходу учасники забезпечуються:
— проживанням та харчуванням під час проведення заходу;
— компенсацією проїзду в обидві сторони поїздом(купе, плацкарт)/автобусом при наявності квитків в обидва боки;
— роздатковими матеріалами.
В разі зацікавленості просимо вас надіслати заповнену анкету (додається) до 18:00 8 грудня 2014р. на електронну адресу: alliancedon.pr@gmail.com. Якщо Ваша участь буде підтверджена організаторами тренінгу, Вас буде повідомлено про місце і час початку заходу електронною поштою або по телефону.
За більш детальною інформацією про тренінг Ви можете звернутися до координатора проекту Ганни Щетініної за тел.: +38 (050) 109-49-33 або можете написати на e-mail: alliancedon.pr@gmail.com.

Тренінг проводиться за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку.

Анкета

Реклама

Posted on Декабрь 1, 2014, in Альянс. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: