«Альянс» провів завершальний тренінг у рамках проекту з дотримання прав людини для журналістів зі Сходу України

12-13 грудня в Києві відбувся заключний тренінг для журналістів і блогерів «Подолання стигматизації вимушених переселенців: комплексний медіапроект в соціальних мережах від ідеї до реалізації» в рамках проекту «Навчання із прав людини для журналістів зі Східної України» за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку, який реалізує ДМГО «Альянс».

Робота протягом проекту «Навчання із прав людини для журналістів зі Східної України» вже дала певні результати: в тренінгу  взяли участь 20 журналістів і блогерів, які проявили щиру зацікавленість щодо створення єдиної медійної платформи для журналістів і спеціалізованого ЗМІ, яке б займалося тематикою вимушених переселенців.

Протягом двох днів роботи учасники заходу виявили базові проблеми ВПО, основні бар’єри, що перешкоджають розв’язанню гострих питань і розробили концепцію подолання стигматизуючих явищ за допомогою медійних засобів. Зокрема, визначені цільові групи та базові соціальні медіа, які будуть залучені до освітлення проблематики ВПО. Також журналісти наголосили на необхідності подачі об’єктивної інформації з дотриманням журналістських стандартів, засад неупередженості та всебічного висвітлення проблеми.

Підсумком роботи стало створення груп і сторінок у провідних соціальних мережах, спеціального блогу та підсумкової презентації проекту, що отримав назву «Український інтеграційний центр». Ще одним напрямком роботи активістів стало створення спеціалізованої групи для обміну журналістською інформацією «УКРитіє».

Заходи в межах проекту «Навчання із прав людини для журналістів зі Східної України» проведені за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку.

Реклама

Posted on Декабрь 15, 2014, in Альянс. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: