22.12-23.12.2014р. ДГО Альянс та ПУ «Інша освіта» в рамках проекту «Знайди свій безпечний маршрут» провели у м. Кієві конференцію «Протидія торгівлі людьми в Україні. Системна відповідь на виклики сьогодення»

22-23 грудня в «CityHotel» пройшла конференція «Протидія торгівлі людьми в Україні. Системна відповідь на виклики сьогодення»,присвячена актуалізації проблеми торгівлі людьми,

з врахуванням ситуації на Сході, а також обговоренню заходів з профілактики цього явища серед різних верств населення – зокрема – молоді. Конференція здійснювалася за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини в Донецьку в рамках проекту «Знайди свій безпечний маршрут».

В заході взяли участь 42 особи – освітяни, представники НГО, спеціалісти по роботі з молоддю. В якості спікерів виступили представники Міністерства соціальної політики та МВС, Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, представництва ОБСЄ в Україні, Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна».

Також в конференції взяли участь представники департаменту молодіжної політики Міністерства молоді і спорту України; експерт Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, консул Генерального консульства Німеччини в м. Донецьк.

Після доповідей аудиторія конференції задала спікерам ряд запитань, що стосувались покарання злочинців, допомоги та реабілітації постраждалих. На деякі питання не було надано однозначних відповідей. Загалом, стало очевидним те, що ані державні структури, ані міжнародні організації не володіють ситуацією, що склалась в країні останнім часом, не впроваджують належного моніторингу і не мають програм, адаптованих для потреб часу. Підсумком дискусії, що розгорнулася, стало визначення необхідності впровадження профілактичних програми за тематикою ТЛ та інформування населення. Тобто, навчальний захід «Знайди свій безпечний маршрут», розроблений під час реалізації проекту, виявився дуже своєчасним інструментом для профілактичної роботи в молодіжному середовищі. Тому друга половина конференції була присвячена проведенню «Маршруту» та майстер-класів для вмотивованихучасників конференції, плануванню напрямків подальшої діяльності в сфері профілактики торгівлі людьми в молодіжному середовищі та серед переселенців – як найбільш вразливих груп населення щодо цієї тематики.

CIMG4527

CIMG4591

Реклама

Posted on Декабрь 25, 2014, in Uncategorized. Bookmark the permalink. 1 комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: