«Роль ЗМІ у попередженні та запобіганні торгівлі людьми»

Торгівля людьми — одна з актуальних проблем сучасності. Крім, економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав, поширення стереотипів. І значну роль у попередженні та запобіганні торгівлі людьми відіграють ЗМІ.

Що повинен знати журналіст, де знайти інформацію про проблему, як зробити матеріал цікавим і не порушити права потерпілих — цим і багатьом іншим питанням був присвячений тренінг «Роль сучасних медіа у протидії торгівлі людьми — виклики сьогодення», який відбувся  27-29 січня 2015 р. в рамках проекту «Знайди свій безпечний маршрут» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Організатор заходу Донецька громадська організація «Альянс».

В тренінгу прийняли участь 20 журналістів України, переважно з Донецької та Запорізької областей.

У якості експертів в заході прийняли участь Ірина Лисенко — психолог Реабілітаційного центру МОМ в Україні та Тарас Бондарина — головний оперуповноважений інспектор Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними с торгівлею людьми МВС України. Експерти відповіли на запитання учасників та поділились статистикою, проблемами та реальними історіями торгівлі людьми, з якими вони стикались. Також, були обговоренні питання ролі мас–медіа в профілактики торгівлі людьми та подальшої плідної співпраці журналістів з цими організаціями.

В ході заходу учасниками було розроблено багато професійних матеріалів,  створена відкрита група в соціальній мережі ФБ «Знайди свій безпечний маршрут, протидія торгівлі людьми» https://www.facebook.com/groups/358707190979061/, в якій вже викладено та ще будуть викладатися та обговорюватися питання протидії торгівлі людьми, журналістки матеріали, матеріали для журналістських розслідувань, а також інша інформація (контакти, нормативна база, організації, які займаються питаннями протидії торгівлі людьми). Усіх зацікавлених запрошуємо приєднуватись до нас в ФБ.

Реклама

Posted on Январь 30, 2015, in Альянс. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: