Проект ALECTOR шукає експертів з культурної спадщини

call for experts

Проект ALECTOR (2.1.2.73296.282 MIS ECT 2617), який фінансується Європейською комісією шукає експертів з культурної спадщини на неоплачувану неформальну співпрацю в Обсерваторію Спадщини Чорного Моря (Black Sea Heritage Observatory), яка була створена в рамках проекту.

ОПИС ПРОЕКТУ

Проект включає в себе партнерів з 8-ми країн: Греція, Болгарія, Румунія, Молдова, Україна, Грузія та Туреччина.

Проект присвячений розробці та просуванні стандартів культурного туризму в басейні Чорного моря. Транскордонний проект реалізується протягом 24 місяців і буде завершений 31.12.2015.

По завершенню проекту буде створена інфраструктура з 46 інноваційних інструментів. Серед них: SCRIPTORAMA, музей під відкритим небом з 90 геолокаціями, які будуть доступні за допомогою QR кодів на землі, IBook для систем iOs  та Android.

ОБСЕРВАТОРІЯ СПАДЩИНИ ЧОРНОГО МОРЯ (THE BLACK SEA HERITAGE OBSERVATORY)

Цей результат має суттєве значення, щоб його залишили без істотного представництва. Передумовою для зміцнення місцевої конкурентоспроможності в області проекту є створення спільних мереж та стратегічних партнерств на місцевому та регіональному рівні. Головні питання охорони, збереження, менеджменту та інтерпретації, економічної максимізації повинні бути повідомлені зацікавленим інституціям, владі та громаді.

Після завершення проекту буде створено Обсерваторія Спадщини Чорного Моря. Це, по суті, неприбуткова організація, яка буде заснована у Варні (Болгарія)  відповідно до болгарського законодавства. По завершенню проекту буде залучено в якості членів організації мінімум 180 багаторівневих акторів, з якими буде заключено некомерційні угоди про співпрацю.  Члені організації будуть мати доступ до результатів проекту та інструменів планування і управління. Таким чином, це буде гарантувати стійкість проекту і створить умови для успіху подібних проектів в галузі співробітництва.

ПРОФІЛЬ ЕКСПЕРТА

Запрошуються фахівці всіх галузей, які працюють в області культурної спадщини,  незалежно від їх спеціалізації.  Запрошуються також молоді фахівці з досвідом роботи 3-х років у сфері управління культурною спадщиною, комунікації, інтерпретації, культури,  мистецтва та ін.

Експерти повинні завершити своє резюме у вигляді Europass (скачати резюме англійською мовою можна за посиланням https://europass.cedefop.europa.eu/uk/documents/curriculum-vitae/examples )

Заповнене резюме необхідно надіслати до Світлани Лазар (Svetlana Lazar, регіональний координатор проекту у Молдові, ENPI Partner no 3 — National Association of Rural, Ecological end Cultural Tourism) на електронну пошту antrec.alector@gmail.com з копією на Андриана Бівол (Adrian Bivol, ANTREC) bivol_adrian@yahoo.com

За додатковою інформацією ви можете звернутися до Світлани Закревської, регіонального координатора проекту в Україні за електронною адресою alliancedon@gmail.com.

Реклама

Posted on Май 1, 2015, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: