Анонс прес-конференція

В рамках проекту «ALECTOR», який присвячений розробці та просуванню стандартів культурного туризму в басейні Чорного моря відбудеться прес-конференція.

Під час заходу присутнім буде презентовано проект стратегії по роботі з волонтерами у сфері туризму спадщини, що була розроблена в рамках програми, а також проект «ALECTOR»,  його цілі, задачі, результати та подальші плани.

Запрошуються представники влади, громадських та волонтерських організацій, представники навчальних закладів, журналісти та всі бажаючи, яким цікава дана тема.

За більш детальною інформацією про тренінг Ви можете звернутися до адміністратора проекту за тел.: +38 (095) 18-37-236 або можете написати на e-mail:alliancedon@gmail.com.

Початок реєстрації об 16:00. 

Проект ALECTOR реалізується за підтримкою Європейської комісії та здійснюється в межах партнерства країн басейну Чорного моря. До співпраці залучені сім країн: Греція, Туреччина, Болгарія, Румунія, Грузія, Україна, Молдова.

Мета ініціативи – налагодження мережевого багаторівневого співробітництва заради підвищення якості стандартів туризму у сфері збереження культурної та історичної спадщини, відкриття та розробка нових концептуальних маршрутів.

 

Реклама

Posted on Май 10, 2015, in Альянс. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: