Прес-брифінг на тему: «Влада – переселенці: чи можливо запобігти соціальному вибуху?»

Шановні представники ЗМІ!

16 липня 2015 року об 10.00 відбудеться прес-брифінг на тему: «Влада – переселенці: чи можливо запобігти соціальному вибуху?».

Україна на межі глибокої соціальної кризи, що погрожує виходом ситуації з-під контролю. Півтора мільйони вимушено переміщених осіб фактично кинуті напризволяще, знаходяться в умовах виживання та повної байдужості збоку влади. Одна з основних проблем – отримання та доступ до повної, якісної, актуальної інформації щодо діяльності органів влади всіх рівнів. ВПО часто не знають, які мають можливості для поліпшення свого становища, а влада не зацікавлена в наданні такої інформації.

Про це свідчить моніторинг, проведений Донецькою міською громадською організацією «Альянс» в рамках проекту «Інформаційна кампанія захисту прав внутрішніх переселенців зі Сходу України». Основна мета – об’єктивне громадське дослідження щодо дотримання громадянських прав вимушено переміщених осіб державними органами влади та доступу до публічної інформації,  оцінка представленості теми ВПО із зони АТО у засобах масової інформації та соцмережах.

Тема для обговорення:

Чи справляється влада з дотриманням прав вимушено переміщених осіб: представлення результатів моніторингу діяльності органів центральної і регіональної влади та якості надання інформації ВПО.

У заході візьмуть участь експерти з моніторингу ДМГО «Альянс»:

Наталія Казьоннова, експерт ДМГО «Альянс», член координаційного центру ГО «Схід і Захід разом»;

Сергій Бондаренко, експерт ДМГО «Альянс», голова правління ГО «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «Діалог»;

Ганна Щетініна, координатор моніторингової групи ДМГО «Альянс».

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український кризисний медіа центр

Захід відбудеться в рамках проекту «Інформаційна кампанія захисту прав внутрішніх переселенців зі Сходу України», який реалізує Донецька громадська організація «Альянс» за підтримки Генерального консульства Федеративної республіки Німеччини в м. Донецьк, розташованого в м. Дніпропетровську.

Реклама

Posted on Июль 15, 2015, in Альянс. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: