Конференція «ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ, КОАЛІЦІЇ ТА МЕРЕЖІ У ЗАХИСТІ ПРАВ ВПО: КУДИ РУХАТИСЬ, ЩОБ ЗМІНИТИ КРАЇНУ?»

04-06 жовтня 2016 року у місті Запоріжжя в рамках проекту «Зміцнення громадського суспільства Східної України для захисту прав ВПЛ» громадська організація «Альянс» проводить конференцію за технологією відкритого простору (Open Space) на тему «Громадські організації, коаліції та мережі у захисті прав ВПО: куди рухатись, щоб змінити країну?».

Дата —     04-06 жовтня 2016 року                                                                                              

Місце —   КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР

Адреса — вулиця Патріотична, 49, Запоріжжя

Під час роботи учасники зможуть:

  • обговорити актуальні проблеми, пов’язані з діяльністю ГО, коаліцій, мереж у сфері захисту та представлення інтересів ВПО
  • виявити перспективні напрямки для власної роботи у сфері захисту прав ВПО
  • згенерувати ідеї проектів та ініціатив, що ляжуть в основу подальшої їх індивідуальної та спільної діяльності.

До участі запрошені представники громадських організацій, члени коаліцій та мереж Східної України (Донецька, Луганська, Запорізька, Дніпропетровська, Харківська області), які працюють з ВПО.

Захід почнеться 4 жовтня в  Запорізькій обласній Раді, кабінет 300 (за адресою — проспект Соборний, 164) з проведення круглого столу «Переселенці: виклики та можливості», в рамках якого столу планується обговорити проблемні питання, шо постали сьогодні перед внутрішньо переміщеними особами та методи, які застосовують  громадські активісти для мінімізації проблем та захисту прав ВПО. Учасники дізнаються про результати адвокаційних кампаній, які були проведені громадськими організаціями в продовж року. Також в рамках круглого столу відбудеться презентація коаліції «Переселенці за оновлену Україну» яка була створена в рамках проекту реалізованого ГО «Альянс».

Організаторами заходу є Донецька міська громадська організація «Альянс» за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації та Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина у м. Донецьк / офіс Дніпро.

За додатковими питаннями та коментарями звертатися до координатора проекту за електронною адресою — alliancedon.adm@gmail.com.

Проект реалізується Донецькою громадською організацією «Альянс» за підтримки Генерального консульства Федеративної республіки Німеччини в м. Донецьк, розташованого у м. Дніпропетровськ, в рамках проекту «Зміцнення громадського суспільства Східної України для захисту прав ВПЛ» 

Технологія Відкритого Простору (Open Space Technology) – це креативний метод провадження діалогу/дискусій в групах від 8 до 1000 осіб, що застосовується для стратегічного розвитку, пошуку рішень у проблемних ситуаціях, розвитку команд, у роботі в «групах по інтересах» і т.д. Цей метод активно використовується у різних куточках світу і є надзвичайно дієвим і доречним інструментом для обговорень складних питань, які не мають готових рішень у великих і неоднорідних групах. Відкритий простір діє завдяки високому рівню зацікавленості учасників, яку спрямовує відповідальність та надихає свобода.

Реклама

Posted on Сентябрь 29, 2016, in Альянс. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: