Круглий стіл «Переселенці: виклики та можливості»

Донецька міська громадська організація «Альянс» запрошує до участі у круглому столі «Переселенці: виклики та можливості»

Дата проведення: 4 жовтня 2016 року

Час: 10.30 – 14.00

Місце проведення: м. Запоріжжя проспект Соборний, 164, кабінет 300, будівля Запорізької обласної Ради

4 жовтня у м. Запоріжжя відбудеться круглий стіл «Переселенці: виклики та можливості». В рамках круглого столу планується обговорити проблемні питання, шо постали сьогодні перед внутрішньо переміщеними особами та методи, які застосовують  громадські активісти для мінімізації проблем та захисту прав ВПО. Учасники дізнаються про результати адвокаційних кампаній, які були проведені громадськими організаціями в продовж року. Також в рамках круглого столу відбудеться презентація коаліції «Переселенці за оновлену Україну» яка була створена в рамках проекту реалізованого ГО «Альянс».

Організатори: Донецька міська громадська організація «Альянс» за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації та Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина у м. Донецьк / офіс Дніпро.

Спікери: Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини, Радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО у Запорізькій області, керівник Департаменту соціальної політики Запорізької ОДА, куратор “ініціативної групи міста Українськ”, Помічник керівника ГО «Луганська правозахисна група», Глава Валковського осередка і перший заступник директора Департаменту захисту ВПЛ Європол, Голова ініціативної групи “Нова Надія”, співзасновник «Благодійного фонду «Шкільне джерело життя», Помічник керівника ГО «Луганська правозахисна група”, Президент ГО «Інститут Політико-Інформаційних Досліджень», представники громадськості, учасники проекту.

Круглий стіл проводиться в рамках проекту «Зміцнення громадського суспільства Східної України для захисту прав ВПЛ»,  що реалізується громадською організацією «Альянс» за підтримки Генерального консульства Федеративної республіки Німеччини в м. Донецьк / офіс Дніпро

Реклама

Posted on Сентябрь 29, 2016, in Альянс, Права людини. Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: