Покваптеся долучитися на тренінг з Адвокасі

женская инициатива


ДМГО Альянс відкриває додатковий набір учасників на тренінг з «Адвокасі» у рамках проекту «Нові правила, нові інструменти — зміцнення громадських рад та коаліцій для поліпшення взаємодії з місцевими органами влади».

16-17 жовтня ДМГО «Альянс» проводить тренінг з «Адвокасі» у рамках проекту «Нові правила, нові інструменти — зміцнення громадських рад та коаліцій для поліпшення взаємодії з місцевими органами влади».
Метою проекту є здійснення заходів спрямованих на підвищення експертного потенціалу громадських організацій та їх неформальних об’єднань – коаліцій, мереж, громадських рад, та ін..
До участі запрошуються представники цих структур з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.
Під час тренінгу учасники дізнаються про наступне:
• коли розпочинати фазу адвокасі;
• планування адвокасі-кампанії;
• розвиток та реалізація планів;
• моніторинг та оцінка результатів;
• інструменти та ресурси для реалізації.

Тренінг відбудеться 16-17 жовтня у м. Донецьк. Початок 16 жовтня о 10:00 закінчення 17 жовтня о 17:30. Про місце проведення учасників повідомлять додатково.
Учасникам з інших міст покриваються витрати на проїзд та проживання. Також організатори забезпечують учасників обідами та кава-паузами під час проведення тренінгу.
Для того, щоб взяти участь у тренінгу необхідно заповнити анкету https://www.dropbox.com/s/b1paq84b5ktsx3l/Anketa_3.docx та надіслати її на e-mail: alliancedon.pr@gmail.com з приміткою «Нові правила. Тренінг 3» до 18:00 13 жовтня. 14 жовтня учасників повідомлять про результати відбору.
У разі виникнення питань просимо звертатися за телефоном: +38 (066) 431 55 25 або на e-mail: alliancedon.pr@gmail.com до координатору проекту Ірини Лаврик.
Проект проводиться за рахунок коштів фонду NED (The National Endowment for Democracy ).

Нагадаємо що проектом «Нові правила, нові інструменти — зміцнення громадських рад та коаліцій для поліпшення взаємодії з місцевими органами влади» передбачена серія тренінгів за наступними темами: створення діючих мереж (коаліцій) і громадських рад та підтримка їх ефективної діяльності, використання моніторингових стратегій для досягнення змін у суспільстві і отримання результатів, проведення адвокасі компаній, розбудова громадської підтримки.

Author: