У Донецьку НУО навчаться залучати громадськість до вирішення питань

мастерская

ДМГО «Альянс» запрошує представників громадських рад, коаліцій та інших неформальних об’єднань громадян до участі у тренінгу з «Як привернути увагу громадськості та організувати громадську підтримку».

5 – 7 грудня ДМГО «Альянс» проводить трьохденний тренінг за темою «Як привернути увагу громадськості та організувати громадську підтримку» у рамках проекту «Нові правила, нові інструменти – зміцнення громадських рад та коаліцій для поліпшення взаємодії з місцевими органами влади».
Для участі у тренінгу запрошуються представники громадських рад, коаліцій та інших неформальних об’єднань громадян Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Луганської та Запорізької областей.
Під час навчання учасникам буде розкрито наступні питання:
• Як створити атмосферу довіру у ворожому середовищі та при відмові від співробітництва
• Як встановити ефективні партнерські відносини шляхом переговорів та досягнення консенсусу
• Стратегії побудови громадської підтримки
• Як ефективно використовувати ЗМІ
• Як правильно обрати та використати засоби комунікації , та як ефективно комуні кувати.

Учасникам з інших міст покриваються витрати на проїзд та забезпечується проживання. Усім учасникам тренінгу забезпечуються харчуванням під час тренінгу.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету та надіслати її на e-mail: alliancedon.pr@gmail.com до 15:00 24 листопада. 25 листопада учасники дізнаються про результати відбору.
Нагадаємо що проектом «Нові правила, нові інструменти – зміцнення громадських рад та коаліцій для поліпшення взаємодії з місцевими органами влади» передбачена серія тренінгів за наступними темами: створення діючих мереж (коаліцій) і громадських рад та підтримка їх ефективної діяльності, використання моніторингових стратегій для досягнення змін у суспільстві і отримання результатів, проведення адвокасі компаній, розбудова громадської підтримки.
Метою проекту є здійснення заходів спрямованих на підвищення експертного потенціалу громадських організацій та їх неформальних об’єднань – коаліцій, мереж, громадських рад, та ін..
Проект проводиться за рахунок коштів фонду NED (The NationalEndowment for Democracy).

Реклама

Posted on Ноябрь 11, 2013, in Альянс, Новости, Тренинги and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: