Відкритий простір «Як коаліції та мережі можуть сприяти розвитку громадянського суспільства на сході України?»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

14-16 січня ДМГО «Альянс» провів  відкритий простір «Як коаліції та мережі можуть сприяти розвитку громадянського суспільства на сході України?».

У заході взяли участь представники громадських рад, коаліцій та інших неформальних об’єднань громадян з Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Луганської областей.

Під час Open Space учасники особливу увагу приділили питанням взаємодії громадських організацій з владою, необхідності створення коаліцій та мереж, методам комунікацій, пошукам шляхів фінансування діяльності, стратегії розвитку регіону.

У результаті роботи, учасники висунули ідеї 6-ти проектів, які вирішують найбільш проблемні питання,  та розробили плани їх виконання.

Фасилітаторами відкритого простору стали члени «ГУРТу» керівник напрямку «Суспільна експертиза» Мар’яна Завійська та консультант Тарас Тимчук.

Нагадаємо що проектом «Нові правила, нові інструменти – зміцнення громадських рад та коаліцій для поліпшення взаємодії з місцевими органами влади» передбачена серія тренінгів за наступними темами: створення діючих мереж (коаліцій) і громадських рад  та підтримка їх ефективної діяльності, використання моніторингових стратегій для досягнення змін у суспільстві і отримання результатів, проведення адвокасі компаній, розбудова громадської підтримки

Метою проекту є здійснення заходів спрямованих на підвищення експертного потенціалу громадських організацій та їх неформальних об’єднань – коаліцій, мереж, громадських рад, та ін..

Проект проводиться за рахунок коштів фонду NED (The National Endowment for Democracy).

Фото з заходу можна подивитись тут.

Author: