На «Ти» з державними структурами

5 лютого ДМГО «Альянс» за підтримкою Корпусу Миру США та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) провів тренінг з безпечної діяльності НУО. Захід проводився у рамках проекту «Дай раду справам» метою якого є сприяння розвитку організаційної та фінансової спроможності НУО.
У тренінгу взяли участь лідери громадських організацій Донецька та Донецької області.
Тренером заходу виступила Тетяна Шашкова — Генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області.
На тренінгу були освітлені такі питання: як поводити себе під час перевірок державними органами влади (податкова міліція та ін.), як поводити себе з держслужбовцями під час перевірок та як ефективно взаємодіяти з державними структурами.
Тренінг пройшов у невимушеній атмосфері. Аудиторія разом з тренером розглядали різні життєві ситуації спілкування в таких напрямах: НУО з держслужбовцями та споживачі з приватними підприємцями.
Своїми враженнями після тренінгу поділилася з нами лідер громадської організації «Олімп» Самарська Марія: «Громадській організації «Олімп», організацій педагогів. На теперішньому етапі, ми потребуємо правового захисту. Хороший, компетентний тренер доступно розповів як взаємодіяти з державними органами, які вони бувають, які документи в якому порядку треба подавати. Це потрібна інформація, вона дуже поможе нам у майбутньому».
«Кожне слово для мене було цінним. Для громадських організацій і для мене як для приватного підприємця. Для мене цей тренінг був без сумніву корисним» , коментує Діана Трепілець, лідер організації «Мама».
Важливим для учасників виявилося познайомитися з однодумцями, побачити прості та ефективні способи взаємодії з владою. Учасники висловили подяку організаторам та один одному за надихаючу атмосферу семінару, обмінялися контактною інформацією.
Також у рамках цього заходу працює ресурсний центр який забезпечить представників НУО додатковою оперативною та оновленою інформацією щодо питань управління, законодавства, фінансового менеджменту та ін.

Author: