На «Ти» з державними структурами

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5 лютого ДМГО «Альянс» за підтримкою Корпусу Миру США та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) провів тренінг з безпечної діяльності НУО. Захід проводився у рамках проекту «Дай раду справам» метою якого є сприяння розвитку організаційної та фінансової спроможності НУО.
У тренінгу взяли участь лідери громадських організацій Донецька та Донецької області.
Тренером заходу виступила Тетяна Шашкова — Генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області.
На тренінгу були освітлені такі питання: як поводити себе під час перевірок державними органами влади (податкова міліція та ін.), як поводити себе з держслужбовцями під час перевірок та як ефективно взаємодіяти з державними структурами.
Тренінг пройшов у невимушеній атмосфері. Аудиторія разом з тренером розглядали різні життєві ситуації спілкування в таких напрямах: НУО з держслужбовцями та споживачі з приватними підприємцями.
Своїми враженнями після тренінгу поділилася з нами лідер громадської організації «Олімп» Самарська Марія: «Громадській організації «Олімп», організацій педагогів. На теперішньому етапі, ми потребуємо правового захисту. Хороший, компетентний тренер доступно розповів як взаємодіяти з державними органами, які вони бувають, які документи в якому порядку треба подавати. Це потрібна інформація, вона дуже поможе нам у майбутньому».
«Кожне слово для мене було цінним. Для громадських організацій і для мене як для приватного підприємця. Для мене цей тренінг був без сумніву корисним» , коментує Діана Трепілець, лідер організації «Мама».
Важливим для учасників виявилося познайомитися з однодумцями, побачити прості та ефективні способи взаємодії з владою. Учасники висловили подяку організаторам та один одному за надихаючу атмосферу семінару, обмінялися контактною інформацією.
Також у рамках цього заходу працює ресурсний центр який забезпечить представників НУО додатковою оперативною та оновленою інформацією щодо питань управління, законодавства, фінансового менеджменту та ін.

Реклама

Posted on Февраль 6, 2014, in Альянс, Власть, Консультирование, Новости, Новости партнеров, Тренинги and tagged , , . Bookmark the permalink. Оставьте комментарий.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: