19-21 вересня у Київі відбувся саміт експертів по обговоренню питань торгівлі людьми та її профілактики

19-21 вересня у місті Київ відбувся триденний саміт експертів, на якому були обговорені питання торгівлі людьми та її профілактики, як важливо працювати з молоддю для підвищення її обізнаності з цих питань. В саміті прийняло участь 11 експертів.

За результатами роботи саміту було адаптовано інноваційну методологію „Маршрута беспеки” (Нерубаєва І., Фратола П.) і розроблено нові інноваційні вправи для підвищення обізнаності молоді де і як можна пересуватися, щоб не попасти у пастку рекрутерів „живого товару”. Особливу увагу було звернуто на роботу з молоддю Донецької та Запорізької областей. Експерти надали рекомендації для створення навчального посібника та візуальних матеріалів за новими методиками, які будуть використовуватися в подальшому для їх розповсюдження серед молоді, а також для підготовки фасілітаторів в Донецької та Запорізької областях.

Захід відбувся в рамках проекту «Знайди свій безпечний маршрут», який реалізує Донецька громадська організація «Альянс» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

За більш детальною інформацією про саміт Ви можете звернутися до керівника проекту Світлани Закревської за тел.: 050 470 88 17 або можете написати на e-mail: alliancedon@gmail.com.

Author: