«Через креативність до порозуміння» / Навчальна програма з підвищення кваліфікації молодіжних працівників

Наш партнер «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» починає новий проект «Подолання стіни недовіри», який спрямований на підсилення спроможності молодіжних лідерів та працівників по роботі з молоддю (освітян, соціальних працівників, та ін.) в Дніпропетровській, Харківській та Запорізькій областях (як місцевих, так і тих, що переїхали із зони АТО) та розвиток їх навичок в ненасильницькім спілкуванні, позитивному мисленні, а також на подолання стереотипів, що існують в молодіжному середовищі та фасилітацію процесів інтеграції переселенців в місцеві громади.

В рамках проекту оголошується конкурсний набір на тренінг для тренерів за методикою «Рівний-рівному» (Peer-to-peer).

До участі запрошуються молодіжні лідери та спеціалісти по роботі з молоддю, що мешкають в Дніпропетровській, Харківській та Запорізькій областях, та молодь, яка переїхала з зони АТО — ті, що мать активну життєву позицію та бажання розвиватись і вчитись.

Захід відбудеться у місті Дніпропетровськ з 18 по 21 липня 2016 року включно.  Протягом тренінгу учасники отримають знання щодо тренерської методики «Рівний-рівному», а також щодо шляхів застосування цієї методики для обговорення з молоддю соціально важливих тем (прав людини, запобігання торгівлі людьми, профілактики ВІЛ / ЗПСШ), опанують методологію «Маршрут безпеки».

По закінченні тренінгу очікується, що його учасники, об’єднавшись в команди, організують та проведуть навчальні заходи у своїй громаді з метою закріплення отриманих знань та навичок, а також для згуртування молоді (витрати на проведення заходів буде компенсовано організаторами проекту).

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, проживанням, харчуванням. Компенсація квитків буде можливою тільки за наявністю оригіналів в обидві боки.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням  до10 липня 2016 року. Про результати відбору буде повідомлено 07 липня 2016 року на електронну адресу кандидата.

З додатковими питаннями та коментарями звертатися до керівника Наталі Семиволос за електронною адресою — semyvolos.unaedi@gmail.com.

Проект «Подолання стіни недовіри» реалізується ГО «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» за підтримки проекту “Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами”, що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Author: