Прес-конфереція за результатами акції «Почуй світ»

У продовж акції «Почуй світ», яка пройшла за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у 2013 року, мешканцями Донецької області було зібрано 358955,56 грн.

25 лютого 2014 року об 12 годині відбудеться прес-конференція на якій буде передане медичне обладнання, що було придбано фондом на зібрані кошти, а саме: слухові апарати дитячі (Quatum 6HP/ Max E Spm/ Max E Sp), портативний прилад для ото акустичної емісії Oto Read (сринінговий), імпедансний аудіометр для об’єктивного дослідження слуху АТ235, електрокоагулятор високочастотний.

У даному заході візьмуть участь представники управлінь при облдержадміністрації, представники фонду, ЗМІ, кращі волонтери, батьки та діти, яким буде передано слухові апарати, а також представники Дитячої обласної клінічної лікарні.

За більш детальною інформацією можна звернутися до представника фонду в Донецькій області – Наталі Семиволос за тел. 095-18-37-236 або написати на пошту volunteer.eu@gmail.com.

Місце: обласна дитяча клінічна лікарня (актова зала, 1-го поверху поліклінічного корпусу), м. Донецьк, вул. Шахтобудівників, 14.

Author:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.