Нові фасилітатори «Маршруту Безпеки» у Донецькій області

Громадська організація «Альянс за громадянські права» 31 липня – 2 серпня в рамках проекту «Маршрут безпеки» провела тренінг з навчання фасилітаторів інтерактивної освітньої виставки «Маршрут безпеки».

15 учасниць та учасників – представників громадських та державних структур зібрала громадська організація  31 липня у місті Краматорськ для участі у тренінгу для фасилітаторів. Учасниці/ки отримали знання з теми торгівля людьми та профілактики цього явища, навчились працювати на інтерактивній освітній виставці «Маршрут безпеки» та на практиці закріпили навички.

 «Маршрут Безпеки» — це унікальний інструмент, який використовується для роботи з молоддю, жінками для інформування загроз торгівлі людьми. На базі методу «Маршрут Безпеки» ГО «Альянс за громадянські права» у партнерстві з «Українською мережею освіти дорослих та розвитку інновацій» розробили інтерактивну інформаційно-освітню виставку з метою запобігання торгівлі людьми «Знайди свій безпечний маршрут». Вона складається з 4 станцій, де надається інформація, яка допомагає вибирати неризиковані шляхи життя. На кожній станції фасилітатор спонукає учасників до обговорення, використовуючи різноманітні інтерактивні методи, створюючи довірливу та безоціночну атмосферу, надає інформацію щодо різних аспектів торгівлі людьми.

На третій день тренінгу за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації було проведено інформаційну акцію «Людина не товар», де навчені фасилітатори / ки на практиці застосували нові знання.

Більше 50 мешканців міста зібрались у сквері Профспілок та взяли участь у інтерактивній освітній виставці «Маршрут безпеки». Учасники та учасниці підвищили свій рівень поінформованості про глобальну проблему торгівлі людьми, дізнались про те, як можна запобігти потраплянню у ситуацію торгівлі людьми та інше.


Проект реалізує ГО «Альянс за громадянські права» в рамках проекту «Академія адвокації для жіночого руху», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Програми підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Author:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.