Презентація результатів проекту «Маршрут безпеки»

14 березня 2018 року у м. Краматорськ в рамках проекту «Маршрут безпеки» ГО «Альянс за громадянські права» в співпраці з Управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації провела презентацію/інформаційну зустріч з представниками державних структур та громадських організацій.

Головною метою заходу було налагодження взаємодії та обмін досвідом між організаціями, які працюють та системно проводять профілактичну роботу щодо протидії торгівлі людьми.

Протягом заходу голова ГО «Альянс за громадянські права» Світлана Закревська  презентувала результати проекту «Маршрут безпеки», розповіла про останні тенденції щодо профілактики торгівлі людьми.

Також були підняті таки питання, як вдосконалення інформаційно-просвітницької діяльності у сфері протидії торгівлі людьми, проведено аналіз співпраці та взаємодії, а також обговорені майбутні проекти та подальша  діяльність у цьому напрямку.

У заході прийняли участь представники Управління у справах сім’ї та молоді, Управління освіти, молоді та спорту, Управління з гуманітарних питань, Відділу молодіжної політики та у справах сім’ї, Департаменту освіти та науки, обласного центру зайнятості, молодіжних центрів, районних держадміністрацій, обласного та районних ЦСССДМ та громадських організацій.

Проект реалізує ГО «Альянс за громадянські права» в рамках проекту «Академія адвокації для жіночого руху», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Програми підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Author:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.